Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

The İstanbul Veliefendi Satılık Daire

The İstanbul Veliefendi Satılık Daire Fiyatları

Sizin için seçtiğimiz ilanları keşfedin

Emlak bulunamadı

Anka Emlak Türkiye Ayrıcalıklı Hizmetleri

Size sadece keyifli bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Anka Emlak ile çalışın farkı hissedeceksiniz.

The Istanbul Veliefendi

The Istanbul Veliefendi, İstanbul’un kendisinden ilham alarak inşa edilmiş prestijli bir yaşam merkezidir. Bu proje, İstanbul’a duyulan sevgiyi ve bağlılığı paylaşan insanları bir araya getirmek amacıyla hayata geçirilmiştir.

İstanbul’un kalbinde yer alan The Istanbul Veliefendi, sahil yoluna sadece 1 kilometre, Bakırköy’e 2 kilometre, Merter’e 2 kilometre, Topkapı’ya 4 kilometre ve Atatürk Havaalanı’na 8 kilometre mesafededir. Aynı zamanda Veliefendi Hipodromu gibi doğal güzelliklere ve büyük bir gölet manzarasına ev sahipliği yapmaktadır.

Toplam 68 bin metrekarelik bir arazi üzerine inşa edilen The Istanbul Veliefendi, 15 blokta toplam 486 daire ve 42 ticari ünite bulunmaktadır. Projenin 48 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanına ayrılmıştır. Sosyal olanaklar açısından zengin bir yaşam sunan The Istanbul Veliefendi, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor alanları, sauna, hamam, kreş, kameralı güvenlik sistemi ve her daireye özel kapalı otoparklar gibi imkanlar yer almaktadır.

The Istanbul Veliefendi projesi 2014 yılında tamamlanmış ve sahiplerine teslim edilmiştir. Bu proje, İstanbul’a olan sevgiyi ve yaşam kalitesini bir araya getiren özel bir yaşam merkezidir.