Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

Nivo Ataköy Satılık Daire

Nivo Ataköy Satılık Daire Fiyatları

Sizin için seçtiğimiz ilanları keşfedin

Emlak bulunamadı

NİVO Ataköy

Nivo Ataköy: İstanbul’un Yükselen Değeri

E-5 yolunun incisi, 17 katlı 2 blok, 314 konut ve 73 ticari alanla, Nivo Ataköy şehrin hızlı tempolu yaşamına farklı bir soluk getiriyor.

Ataköy, Ayrıcalıklı Bir Yaşam Sunuyor

Nivo Ataköy, şehrin gürültüsünden uzak ama tüm ayrıcalıkların yanı başında. Ataköy’ün sakinliği, özel tasarımlarla, konforlu yaşam alanlarıyla buluşuyor. Siz de bu ayrıcalıklı yaşamın bir parçası olun.

ATAKÖY’ün Kalitesi Nivo Ataköy’de

Leed Gold sertifikası adayı Nivo Ataköy, uluslararası standartları temsil eden üstün mimari anlayışı, göz alıcı peyzajı ve yeşil alanları ile dikkat çekiyor. Meydan avlu, kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı zenginleştiriyor, bölgeye yeni bir çekim merkezi kazandırıyor.

ATAKÖY’E Yatırım: Geleceği Şekillendirme Şansı

Nivo Ataköy, İstanbul’un eğitim, hizmet ve ticaret merkezinde yükseliyor. Ulaşım açısından avantajlı bir konumda bulunan proje, metro ve metrobüs hatlarına komşu. Böylece şehrin önemli noktalarına hızlıca ulaşım sağlıyor. Ataköy, her geçen yıl daha da gelişen bir semtte yatırım yapma fırsatı sunuyor.

ATAKÖY: Huzur ve Kolaylık İçin İdeal Konum

Nivo Ataköy, İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerine ve seçkin eğitim kurumlarına yakın bir konumda. Ayrıca bölgedeki büyük hastaneler ve sağlık merkezleriyle sağlık hizmetleriniz de güvence altında.

Hayatın tadını çıkarmak ve geleceği şekillendirmek için Nivo Ataköy sizi bekliyor.

Anka Emlak Türkiye Ayrıcalıklı Hizmetleri

Size sadece keyifli bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Anka Emlak ile çalışın farkı hissedeceksiniz.