Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

Karat 34 Satılık Daire

Karat 34 Satılık Daire Fiyatları

Sizin için seçtiğimiz ilanları keşfedin
Satılık Müsaitlik için arayın

Karat 34 Satılık 1+1 Daire

Karat34 Bahçelievler Merkez Yenibosna Merkez Mahallesi 34197 İstanbul Türkiye

1 Yataklar 1 Hamam

Anka Emlak Türkiye Anka Emlak Türkiye

Müsaitlik için arayın
1 Yataklar 1 Hamam

Anka Emlak Türkiye Ayrıcalıklı Hizmetleri

Size sadece keyifli bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Anka Emlak ile çalışın farkı hissedeceksiniz.

KARAT 34

Karat 34: İstanbul’un Yeni Değer Katıcısı

İstanbul’a yeni ve kalıcı bir değer katmaya hazırlanan Karat 34, iş, ev, keyif ve tüm beklentileri bir arada sunan prestijli bir karma yaşam projesidir. Emlak Konut GYO güvencesiyle “Doğa Şehircilik” ve “Başyapı” tarafından inşa edilen Karat 34, Atatürk Havalimanı’nın hemen yanı başında yükselmektedir.

Karat 34, özellikle şunlarla öne çıkar:

1. Mükemmel Konum: İstanbul’un iş ve yaşam akışının kesiştiği önemli bir noktada bulunan Karat 34, yatırım değerini daha da artıran bir konuma sahiptir. E5 ve bağlantı yollarına, metro ve metrobüs hatlarına kolay erişim sunar.

2. Çeşitli Olanaklar: Karat 34‘te ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun modüler ofisler bulunur. Ayrıca, ofislerin hemen karşısında yer alan rezidanslar, konforlu ve prestijli bir yaşam sunar. Restoranlar, kafeler, yüzme havuzu ve özel antrenman stüdyoları gibi olanaklar sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

3. Modern Tasarım: 21.438,07 m²’lik bir alanda 3 ofis bloğu ve 3 rezidans bloğu bulunan Karat 34, modern şehir hayatının tüm konforunu sunar. Aynı zamanda, açık havada yürürken yeşil alanların ve süs havuzlarının arasında şehir karmaşasını unutma fırsatı sunar.

4. Çevreye Duyarlılık: Karat 34, sürdürülebilir yaşam alanlarını hedefler ve çevreye duyarlı bir proje olarak tasarlanmıştır. Ticari blokları, dünyanın güvenilir “Yeşil Bina” sertifikasyonlarından biri olan Leed Gold Sertifikası’na adaydır.

Karat 34, lokasyonu, yenilikçi konsepti, modern mimarisi ve son teknolojik olanakları ile hayatınıza ve yatırımlarınıza değer katmayı hedefler. İş, yaşam ve keyifin bir araya geldiği bu projede her şey bi’adım ötenizde sizi bekliyor. İstanbul’un yeni değer katıcısı olan Karat 34, sizin için mükemmel bir yaşamın kapılarını aralıyor.