Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

Greenist Satılık Daire

Greenist Satılık Daire Fiyatları

Sizin için seçtiğimiz ilanları keşfedin

Greenist Satılık Daire 4,5+1 312m2

Greenist Sitesi, Yenibosna Merkez, Yalçın Koreş Caddesi, Bahçelievler/İstanbul, Türkiye

5 Yataklar 2 Hamam 312 m²

Abdullah Akdemir Anka Emlak Türkiye

₺16.250.000
5 Yataklar 2 Hamam 312 m²

Anka Emlak Türkiye Ayrıcalıklı Hizmetleri

Size sadece keyifli bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Anka Emlak ile çalışın farkı hissedeceksiniz.

Greenist

Greenist, Bahçelievler’de bulunan benzersiz bir yaşam merkezi olan Blue Boutique projesine hoş geldiniz. Saray Grup’un öncü ve yenilikçi inşaat çözümleriyle tanınan bir firma olarak 1980 yılından bu yana geliştirdiği projelerden biridir. Greenist, şehrin merkezinde olmasına rağmen doğaya, prestije ve mutluluğa ev sahipliği yapmayı hedefler.

Projede 174 daire bulunur ve bu daireler farklı tiplerdeki seçeneklerle sunulur: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 ve 5+1. Geniş kat bahçeleri ve teraslarıyla sakinlere doğayla iç içe bir yaşam sunar. Ayrıca, 14 bin metrekarelik peyzaj alanıyla enerji tasarrufunu hedefler ve çevreci bir yaklaşım benimser.

Greenist, Atatürk Havalimanı’na, otellere, eğitim kurumlarına ve sağlık merkezlerine yakın bir konumda yer alır. Ulaşım kolaylığı sağlar ve çevresindeki alışveriş merkezleriyle eğlenceli bir yaşam sunar. Projede sosyal olanaklar da bulunur, bu daire sakinlerine keyifli bir yaşam sunar.

Projede ayrıca çocuklar için oyun alanları, spor olanakları ve güvenlik önlemleri gibi özellikler mevcuttur. Greenist, güvenlik konusunda da önceliği taşır ve 24 saat güvenlik hizmeti sunar.

Greenist, İstanbul’un karmaşasından uzak, doğal bir yaşamın tadını çıkarmanız için tasarlanmış bir projedir.