Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

Flat 24 Kiralık Daire

Flat 24 Kiralık Daire Fiyatları

Sizin için seçtiğimiz ilanları keşfedin
Kiralık Müsaitlik için arayın

Flat 24 Kiralık 1+1 Daire

Flat 24 Basınekspres, 15 Temmuz, Bahar Caddesi, Bağcılar/İstanbul, Türkiye

1 Yataklar 1 Hamam 65 m²

Anka Emlak Türkiye Anka Emlak Türkiye

Müsaitlik için arayın
1 Yataklar 1 Hamam 65 m²

Anka Emlak Türkiye Ayrıcalıklı Hizmetleri

Size sadece keyifli bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Anka Emlak ile çalışın farkı hissedeceksiniz.

Flat 24 Basınekspres

İstanbul Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi’nde inşa edilen Flat 24 konut projesi, Basın Ekspres yolu üzerinde konumlanmış olup metro ve ulaşım ağlarına yakın bir konumdadır. Proje 2 bloktan oluşmaktadır ve blok girişlerinde kafe ve restoranlar için dükkanlar bulunmaktadır.

Flat 24 projesi, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunmaktadır. Ön blokta daha çok modern ofis kullanımına uygun daireler bulunmaktadır. Bu sayede projede hem konut hem de iş yaşamına uygun seçenekler mevcuttur.

FLAT 24 konut projesi, İstanbul Güneşli Basın Ekspress bölgesinde, 24 Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen modern bir residence projesidir. Metro istasyonunun hemen yanında yer alması, ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Proje, 9 bin 285 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilmiş ve toplamda 46 bin 800 metrekarelik inşaat alanına sahiptir. A ve B Blok olmak üzere iki blokta toplam 364 bağımsız bölümden oluşmaktadır. İnşaat çalışmaları hızla devam etmekte ve bölgedeki metrekare birim fiyatlarının arttığı gözlemlenmektedir. FLAT 24 konut projesi, bölgenin yükselen değeri olarak öne çıkmaktadır.