Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

Büyükyalı Kiralık Daire

Büyükyalı Kiralık Daire Fiyatları

Sizin için seçtiğimiz ilanları keşfedin

Büyükyalı 1+1 Kiralık Daire – Full Eşyalı ve Deniz Manzaralı

Büyükyalı Fişekhane Kazlıçeşme, Kennedy Caddesi, Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye

1 Yataklar 1 Hamam 72 m²

Anka Emlak Türkiye Anka Emlak Türkiye

₺60.000
1 Yataklar 1 Hamam 72 m²

Büyükyalı Kiralık 1+1 Daire

Büyükyalı Fişekhane Kazlıçeşme, Kennedy Caddesi, Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye

1 Yataklar 1 Hamam 72 m²

Anka Emlak Türkiye Anka Emlak Türkiye

₺40.000
1 Yataklar 1 Hamam 72 m²

Anka Emlak Türkiye Ayrıcalıklı Hizmetleri

Size sadece keyifli bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Anka Emlak ile çalışın farkı hissedeceksiniz.

Büyükyalı

İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi sahil hattında bulunan Büyükyalı konut projesi, bölgenin en gözde projelerinden biridir. Büyükyalı içerisinde Fişekhane Caddesi üzerinde birbirinden farklı restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Bu mekanlar, zengin bir yemek ve kafe kültürü sunarak sakinlere çeşitli seçenekler sunmaktadır. Büyükyalı projesi, bölgedeki yaşam kalitesini artırmak ve keyifli bir yaşam sunmak amacıyla çeşitli sosyal alanlara ve hizmetlere de sahiptir.

İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda yer alan Büyükyalı İstanbul projesi, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilmektedir. Projeye 111 dönüm arsa üzerinde konumlandırılmıştır. 2016 yılının son çeyreğinde satışa sunulan proje, etaplar halinde tamamlanmaktadır. Toplamda 1.481 konuttan oluşan Büyükyalı İstanbul‘da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, Loft, Fendi ve penthouse daireler de projede yer almaktadır. Dairelerin tavan yükseklikleri ise 2.75 cm, 2.85 cm, 4.50 cm ve 7.50 cm olarak tasarlanmıştır.

Büyükyalı İstanbul projesi, günlük yaşamda “her şey dahil” konfor sunarak adeta bir tatil yaşantısı sunmaktadır. İstanbul’un eşsiz manzarasında, denizle iç içe bir yaşamı mümkün kılan Büyükyalı‘da, ferah bahçeler ve meydanlar nefes aldıracak bir ortam sağlamaktadır. Sahilde yürüyüş ve bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu ile spor salonları ise sağlıklı bir yaşamı desteklemektedir. Merkezi konumu ve kolay ulaşım imkanlarıyla Büyükyalı, size ve sevdiklerinize zaman kazandıracak bir yaşam sunmaktadır.

Büyükyalı‘da herkesin beklentisine uygun bir yaşam alanı bulunmaktadır. Zarafetin konforla buluştuğu Fendi daireleri ve yüksek tavanlı Loft’lar, Büyükyalı‘da sizi beklemektedir.