Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

TOYA NEXT Kiralık Daire 1+1 – Basın Ekspres İSTANBUL

Toya Next
Konut
1 Yataklar
1 Hamam

TOYA NEXT Kiralık Daire

TOYA NEXT konut projesinde 1+1 kiralık daire fiyatları  bölgedeki diğer projeler ile birlikte değerlendiğimizde ortalama 3000TL ile 3500TL arasında olacaktır. TOYA NEXT projesi Haziran – Temmuz 2021 tarihinde mülk sahiplerine teslim edilmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

TOYA NEXT konut projesi hakkında detaylı bilgi için profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

MUHAMMED İLHAN : 0544 601 2652 

ABDULLAH AKDEMİR : 0542 609 2652 


Toya Next Satılık Stüdyo Daire fiyatı için tıklayınız.

Toya Next 1+1 Satılık Daire fiyatı için tıklayınız.

Toya Next 2+1 Satılık Daire fiyatı için tıklayınız.

Toya Next 3+1 Satılık Daire fiyatı için tıklayınız.

Toya Next 4+1 Satılık Daire fiyatı için tıklayınız.


Akıllı konut kavramını değiştirecek yaşam projeleri, Toya Next ile İstanbul’a geliyor.

Yaşama değer katan çözümler, çevreye duyarlı bir mimari anlayış ve her anınıza yepyeni kolaylıklar ve zenginlikler katacak ayrıcalıklar İstanbul’un yeni merkezi Basın Ekspres’te Toya Next’te buluştu.

TOYA NEXT Projesi Hakkında

İmza attığı her projede, teslim ettiği her yapıda, her detayın özenle düşünüldüğü tüm planlar da tek bir amacı var, daha iyi bir yaşam. Ve şimdi daha iyi bir yaşam için sunduğu tüm ayrıcalıkları ‘Toya Next’ konsepti altında bir araya getiriyor ve yaşam alanlarında ‘aklı’ daha önce hiç olmadığı gibi kullanıyor.

Bir yaşam konsepti olarak Toya Next, evinizdeyken ya da uzaktayken her zaman içinizin rahat olmasını, güvende hissetmenizi sağlıyor. Sunduğu yaşam teknolojileriyle her anınıza kolaylık katarken, mimari çözümlerle yaşam alanlarını en efektif şekilde kullanmanıza destek oluyor. Yalnızca beklentilerinizi değil, çevreyi ve yarınları da düşünerek maksimum enerji tasarrufu sağlıyor.

Kısacası evinizin yalnızca dört duvarlı değil,beklenti ve hayallerinize duyarlı olmasını
sağlayan Next ile yaşam artık
bildiğinizin çok ötesinde…

Toya Next’i bir konsept olarak farklı kılan en önemli unsur belki ihtiyaç duyacağınızı dahi bilmediğiniz hizmetleri size standart olarak sunması. Evinizden çıkarken otoparkta trafik yoğunluğunu öğrenmeniz ya da evinize gelirken daha yolda klimanızı çalıştırarak evi iklimlendirmeniz hem hayatınızı kolaylaştırırken hem de size zaman kazandıracak ayrıcalıklar. Üstelik Toya Next yalnızca akıllı ev otomasyonu senaryolarıyla değil, proje genelinde gerekse daire özelinde sunduğu güvenlik önlemleri, beyaz eşyadan aydınlatmaya enerji tasarrufuna verdiği önem ve modern yaşamın gerektirdiği konforu sağlamaya yönelik sıradışı mimari çözümleriyle de bugünün ötesinde bir yaşam sunuyor.

Eve Giriş: Evinize girdiğiniz an ya da daha yoldayken tek tuşla ışıkları açabilir, küveti doldurmaya başlayabilir ya da evinizi iklimlendirebilirsiniz. Evden Çıkış: Evden çıktınız ama aklınız ütüyü fişte bırakıp bırakmadığınızda kaldı. Sorun değil, tek tuşla evden çıkış moduna geçerek elektrik, su ve gazı otomatik olarak kesebilirsiniz. Sinema Keyfi: Tam film izlemeye başlayacağınız sırada ışıkları kapatmak için kalkmaya üşendiyseniz cep telefonunuzdan tek tuşla tüm ışıkları loşlaştırma fikrini çok seveceksiniz. Huzurlu Uyku Modu: Yatak odasına geçtiğiniz andan itibaren en ufak bir ses ya da ışığa tahammülünüz yoksa tek tuşla evinizi uyku moduna alabilirsiniz.

Lokasyonda Toya Next Ayrıcalığı

Hayatımızın önemli bir bölümünün trafikte geçtiğini düşünürsek, daha iyi bir yaşam, bir anlamda daha merkezi bir yaşam anlamına geliyor. İstanbul iş yaşamının yeni merkezi olarak gösterilen, E-5 ve TEM bağlantısı olan Basın Ekspres yolu üzerinde konumlanan Toya Next, bölgenin önemli akslarının yanı sıra, İstanbul Atatürk Havaalanı ve CNR-Expo gibi çekim merkezlerine yakınlığı, yapımı devam eden 3. Havaalanı bağlantı yolu üzerinde olması ve yine yapımı süren Bakırköy – Mahmutbey metro hattına yürüme mesafesindeki konumuyla şehrin her noktasına yakın hissetmenizi sağlıyor.

Yatırımda Toya Next Ayrıcalığı

Basın Ekspres yolu, gerek sağladığı bağlantı özellikleri gerekse Atatürk Havalimanı’na yakınlığı ve her gün yükselen nitelikli projelerin bölgeye kattığı değer ile yatırımcılarına kısa bir süre içerisinde çok yüksek kazanç sağladı. Konut, AVM ve otel inşaatlarının devamı ve bölgenin İstanbul’un yeni cazibe merkezi olması yönünde geliştirilen projelerle Basın Ekspres’in yatırım değerinin çok daha hızlı bir ivme ile artması bekleniyor.

Toya Next, yalnızca bugününüze ayrıcalık ve mutluluk değil, sunduğu yatırım değeriyle de yarınlarınıza güven katıyor.

Mimaride Toya Next Ayrıcalığı

Toya Next, tasarım değeri kadar fonksiyona ve kullanım alanına da önem veren bir anlayıştır. Daire tasarımlarında minimum atıl alan ilkesiyle evinizin her metrekaresinden en üst seviyede yararlanmanızı sağlar.

Dilediğinizde salonu büyütmenizi sağlayan kayar katlanır kapılar, yerden kazanım sağlayan sürgülü kapılar, dolap içerisine gizlenebilen yataklar, masa olarak da kullanılabilen mutfak tezgahları gibi yenilikçi çözümlerle hayatı kolaylaştırır.

Sosyal Yaşam

Toya Next, yalnızca boş zamanlarınızı güzel değerlendirmek için değil, her anınıza yepyeni zenginlikler katmak için sosyal olanaklar sunar.

Günlük yaşamdan keyifli molalar almanızı sağlayan kafe ve restoranları,
Kendinizi her zaman zinde ve güçlü hissettiren spor olanakları,
Yoğun bir günün ardından dinlendiren wellness merkezi,
Alışveriş keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayan cadde mağazaları,
Açıkhavada sinema keyfi,
Sevdiklerinizle birlikte ateş etrafında oturabileceğiniz açık alanlar,
Çocuk kulüpleri ve oyun alanlarıyla sevdiklerinize de en az sizin kadar önem veren bir hayat Toya Next’te.

Mülk Detayları:

Emlak Kimliği: AEO-10702
Emlak Tipi: Konut
Emlak Durumu: Kiralık
Yatak odaları: 1
Banyo Sayısı: 1
Arazi boyutu: 70
Yapım Yılı: 2021

Emlak adresi:

Süpermarket
istasyon
Restoran
Hastane
Okul
Park
Toya Next

TOYA NEXT Kiralık Daire 1+1 – Basın Ekspres İSTANBUL için yorum yap

Avatar
Genel Değerlendirme:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
İçeriği İnceleyin:
Login yorum bırakmak