Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

TEMA İSTANBUL 3+1 Kiralık Daire / Atakent – Küçükçekmece – İSTANBUL

Tema Istanbul Sitesi, Atakent, Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
Konut
3 Yataklar
2 Hamam
1 Garajlar
147 m²

TEMA İSTANBUL 3+1 Kiralık Daire

 TEMA İstanbul konut projesindeki 3+1 daireler 147 ile 175m2 arasında değişmekte ve 3+1 kiralık daire fiyatları ortalama 10.000 TL ile 15.000TL arasındadır.

ANKA Emlak Türkiye ayrıcalığı ile TEMA İstanbul konut projesinde sizlere sunduğumuz kiralık dairemiz hakkında detaylı bilgi için profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

ANKA EMLAK TÜRKİYE

GSM : 0544 601 2652 

OFİS : 0212 662 2652


Bölgedeki diğer konut projelerindeki satılık daire ilanlarımız.


TEMA İSTANBUL

Yüksek standartlarda geliştirilen ve sektöründe referans olan Tema İstanbul, toplamda 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerine konumlanıyor. Konutlardan özel okullara, eğlence-bölge parkından alışveriş alanlarına kadar kapsamlı fonksiyonlarla bezenen projede, konut yatırımcıları sadece ev sahibi olmakla kalmıyor ayrıca büyük bir kompleksin parçası olma fırsatı yakalıyor.

Yerleşim, eğlence ve sosyal yaşamı beraber sunarak İstanbulluları yepyeni bir yaşam kültürü ile buluşturan Tema İstanbul’un 2. Etabı; balkonda, terasta manzara keyfi sunarken eğlence dünyasına da yepyeni bir soluk kazandıracak. 2. Etabın eğlence ve alışveriş alanlarını oluşturan kısmında toplam 338 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulacak eğlence parkı yer alacak.

TEM İSTANBUL Açıkhava Spor Olanakları

Tema İstanbul’un site etrafındaki ve site içindeki yolları kapsayan 5 kilometrelik parkurda ister bisikletle keyifli gezintilere çıkabilir, isterseniz de koşu ve yürüyüş yaparak form tutabilirsiniz.

TEM İSTANBUL Club House Sosyal Tesisler

Sosyal tesisin 3 bin metrekarelik bölümü kapalı olmak üzere geniş bir alana yayıldığı Tema İstanbul’da; beş açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı ve açık spor ve aktivite alanları, çok amaçlı spor sahası ve tenis kortları ile sosyal olanaklar da en üst seviyede yer alıyor.

TEM İSTANBUL TED Atakent

1928’den bu yana, Türkiye’nin eğitim bazında en köklü Sivil Toplum Kuruluşu olan Türk Eğitim Derneği, TED Atakent Koleji ile 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılından itibaren İstanbul Avrupa Yakasında eğitim veriyor. Atakent Halkalı’nın en yeni özel okulu olan TED Atakent Koleji, 24.000 m2 alan üzerinde 80 adet akademik ve sosyal derslikleri ile Küçükçekmece’nin en donanımlı kampüsünde eğitim veriyor.

TEM İSTANBUL Bilfen Tema Anaokulu

Türkiye’nin ilk “Kendine Özgü Eğitim Programı”na sahip Bilfen Anaokulları, benimsediği çocuk merkezli, zengin içerikli, oyun temelli ve gelişimin her adımını öğrenmenin her adımıyla bağdaştıran bir programla öğrencilerine yaparak yaşayarak öğrenme imkanı sunar. Öğrencilerini, gelişimsel potansiyellerinin en üst noktasına ulaştırırken, onlara aynı zamanda öğrenmeyi öğretir. Öğrencilerine her türlü fiziksel olanakları sunan Tema Bilfen Anaokulu; 7 derslik, bilgisayar laboratuvarı, dans odası, beden eğitimi odası, İngilizce odası, sanat odası, satranç odası, konferans salonu, yemekhane ve reviri ile hizmet vermektedir.

TEM İSTANBUL Çocuk Parkları

En değerli varlığınız olan çocuklarınızın eğlenirken hayal dünyalarını da geliştirebilecekleri, birbirinden farklı konseptlerde tasarlanmış özel oyun alanları Tema İstanbul’un renkli dünyasında küçük misafirlerini ağırlıyor. Avrupa’daki örneklerinden yola çıkarak tamamlanan çocuk parkları, ilerici ve minimalist tasarımları sayesinde eğlendirirken, öğrenmenin de mümkün olduğu oyun alanları sunuyor.

 

Mülk Detayları:

Emlak Kimliği: AEO-11306
Emlak Tipi: Konut
Emlak Durumu: Kiralık
Yatak odaları: 3
Banyo Sayısı: 2
Garaj: 1
Alan boyutu: 147 m²
Arazi boyutu: 147
Yapım Yılı: 2016

Emlak adresi:

Süpermarket
istasyon
Restoran
Hastane
Okul
Park
Tema Istanbul Sitesi, Atakent, Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye

TEMA İSTANBUL 3+1 Kiralık Daire / Atakent – Küçükçekmece – İSTANBUL için yorum yap

Avatar
Genel Değerlendirme:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
İçeriği İnceleyin:
Login yorum bırakmak