Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

NİVO Ataköy Satılık Dükkan – İşyeri / Bakırköy – İstanbul

Nivo Ataköy Ataköy istanbul 34158 Bakırköy/İstanbul Türkiye

NİVO Ataköy Satılık Dükkan – İşyeri

NİVO Ataköy  projesinde satılık dükkan işyeri 42 m2 ve natamamdır. Metro ve metrobuse birkaç dakika yürüme mesafesinde olmasından dolayı hem yatırım olarak hemde işyeri acısından oldukça önemlidir.

NİVO Ataköy konut projesindeki satılık dükkan hakkında detaylı bilgi için profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

MUHAMMED İLHAN : 0544 601 2652 

ABDULLAH AKDEMİR : 0542 609 2652 

ANKA EMLAK TÜRKİYE : 0542 630 2652 


NİVO ATAKÖY

E-5 yolu üzerinde inşa edilen Nivo Ataköy projesi 17 katlı 2 blok 314 adet konut ve 73 adet ticari alandan oluşmaktadır.

ATAKÖY AYRICALIKLI BİR YAŞAMIN SİMGESİDİR.

Modern şehir hayatının simgesi olan bu huzurlu semtte, yeni bir yaşam alanı doğuyor. Ataköy’ün tüm güzellikleri, özenli tasarımlar ve konforlu yaşam alanları ile birleşiyor. Nivo Ataköy, şehir hayatındaki güncel eğilimlere ve geleceğin beklentilerine cevap vermek için Ataköy’ü seçiyor.

Nivo Ataköy’le şimdi Ataköylü olma sırası sizde.

ATAKÖY HAYAT KALİTESİNE DEĞER VERENLERİN SEMTİDİR.

İşte bu yüzden Nivo Ataköy, yoğun şehir hayatında keyifli molalar yaratmak için tasarlandı. Leed Gold sertifikası adayı Nivo Ataköy, üstün mimari anlayışı, göz alıcı peyzajı ve yeşil alanlarıyla uluslararası standartları temsil ediyor.

Nivo Ataköy’ün kalbi meydan avlu ise kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı zenginleştiriyor, mağaza, restoran ve kafeleriyle bölgede yeni ve nitelikli bir çekim merkezi oluyor.

Nivo Ataköy’le şimdi hak ettiğiniz yaşama kavuşma sırası sizde.

ATAKÖY’E YATIRIM YAPMAK,
MODASI GEÇMEYEN BİR SEÇİMDİR.

Nivo Ataköy, İstanbul’da eğitim, hizmet ve ticaret sektörünün en yoğun olduğu hatta, Bahçelievler ve Bakırköy’ün keşisim noktasında yükseliyor. Atatürk Havalimanı, E-5, TEM ve Basın Ekspres Yolu’na yakınlığıyla dikkat çekiyor. Metro ve metrobüs hatlarına komşu olan Nivo Ataköy, şehrin önemli noktalarına kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor. Ulaşım ağı, konut projeleri, iş merkezleri, oteller, fuar alanları ve alışveriş olanakları ile her yıl daha fazla gelişen bir semte yatırım yapma fırsatı veriyor.

Nivo Ataköy’le şimdi doğru yere yatırım yapma sırası sizde.

ATAKÖY KARMAŞADAN UZAK, HAYATA YAKIN OLMAK DEMEKTİR.

İşte Nivo Ataköy’de yaşamanın en güzel yanı! Hem İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerine hem de anaokulundan üniversiteye birçok seçkin eğitim kurumuna yakın olmak… Nivo Ataköy, aileler ve her yaştan öğrenci için hayatı kolaylaştırıyor. Yakın çevrede konumlanan ve her gün yerli-yabancı binlerce ziyaretçiyi kendine çeken AVM’lerle alışverişi kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Bölgede yer alan büyük hastaneler ve tıp merkezleri ise çok çeşitli sağlık hizmetleriyle tüm beklentileri karşılıyor.

Nivo Ataköy’le şimdi hayatı dolu dolu yaşama sırası sizde.

Mülk Detayları:

Emlak Kimliği: AEO-11387
Emlak Tipi: İş Yeri
Emlak Durumu: Satılık
Alan boyutu: 42 m²
Arazi boyutu: 42
Yapım Yılı: 2021

Emlak adresi:

Süpermarket
istasyon
Restoran
Hastane
Okul
Park
Nivo Ataköy Ataköy istanbul 34158 Bakırköy/İstanbul Türkiye

NİVO Ataköy Satılık Dükkan – İşyeri / Bakırköy – İstanbul için yorum yap

Avatar
Genel Değerlendirme:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
İçeriği İnceleyin:
Login yorum bırakmak