Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

NG Residence Kiralık Daire 1+1 – Basın Ekspres İSTANBUL

NG Residence
Konut
1 Yataklar
1 Hamam
79 m²

NG Residence Kiralık Daire 1+1

NG Residence konut projesinde 1+1 daire 79 m2 ve ara kattadır. Basın Ekspres yoluna cephesi olan daire şehir manzarası ile dikkat çekmektedir.

NG Residence konut projesindeki kiralık daire hakkında detaylı bilgi için profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

MUHAMMED İLHAN : 0544 601 2652 

MERYEM HAMMOUMI : 0542 630 2652 

ABDULLAH AKDEMİR : 0542 609 2652 


Basın Ekspres’te rezidans hayatı: NG Residence

İstanbul’da her zaman gelişen ve kolay ulaşımıyla dikkat çeken bölgelerden birisi olan Basın Ekspreste bulunan NG Residence, lüks yaşantısı ve rahat yaşam tarzıyla dikkat çekiyor.

NG Residence projesi, NG Kütahya Seramik tarafından yapılandırılıyor. Firma uzun yıllardır inşaat sektöründe elde ettiği tecrübeyi kalite anlamında en yükseklere taşıyarak özel bir rezidans projesi hazırlanmış.

NG Residence daire planları

Firmanın rahat bir yaşam alanı olarak inşa ettiği proje altı farklı 1+1 daire ve 2 farklı da 2+1 daireler bulunuyor. Dairelerin metrekareli ise 80 ila 130 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Bir yanda, Basın ekspres ve Bağcıların yoğun iş yaşantısı, diğer yanda ise huzurlu ve sessiz bir yaşam alanı inşa etmeyi amaçlayan firma, rezidans yaşantısını Basın Ekspres bölgesine taşıyor.

NG Residence projesi 26 katlı iki blok kuleden oluşuyor. Bu bloklardan birisi 280 daire bulunuyor. Diğer blok ise NG Kütahya Seramik’in diğer uzmanlık alanını en yüksek seviyelerde öne çıkarttığı beş yıldızlı bir otel olarak tasarlanmış. Böylece, turizm ve otelcilikte de uzun yıllar tecrübesi olan bu firma, otelcilik konusunda eline geçen fırsatı ikinci otel kulesinde kanıtlıyor demek yanlış olmaz. Projede bulunan otel beş yıldızlı uluslararası otel zincirinin bir parçası olarak tasarlanmış.

NG Residence’da yaşam

Projede bulunan otel sayesinde daireler için yaşam alanları da oldukça geniş ve çeşitli hale getirilmiş.

NG Residence projesinde öne çıkan diğer bir nokta ise, projenin depreme dayanıklı özelliklerle yapılmış olması. Proje 9 şiddetindeki bir depreme birle dayanak şekilde inşa edilmiş.

Proje kapsamında, kapalı havuz, açık havuz, kapalı otopark, çocuk parkları, çocuklar için kapalı oyun alanları fitness salonu, fitnesstan sonra çok fazla tercih edilen sauna, hamam ve buhar odası bulunuyor. Diğer yandan, proje lokasyonu nedeniyle alışveriş merkezleri, üniversite ve okullara da çok yakın.

Projenin sosyal yaşam alanlarında kuaför, market, kuru temizleme, restoran ve kafe de bulunuyor. NG Residence içindeyken evin etrafını terk etmeden tüm ihtiyaçlarınızı görebilmeniz mümkün.

Basın Ekspres gibi sürekli değeri artan ve havalimanı, TEM gibi önemli ulaşım merkezlerine yakınlığıyla öne çıkan bu projede birçok olanak öne çıkıyor.

Mülk Detayları:

Emlak Kimliği: AEO-11208
Emlak Tipi: Konut
Emlak Durumu: Kiralık
Yatak odaları: 1
Banyo Sayısı: 1
Alan boyutu: 79 m²
Arazi boyutu: 79
Yapım Yılı: 2021

Emlak adresi:

Süpermarket
istasyon
Restoran
Hastane
Okul
Park
NG Residence

NG Residence Kiralık Daire 1+1 – Basın Ekspres İSTANBUL için yorum yap

Avatar
Genel Değerlendirme:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
İçeriği İnceleyin:
Login yorum bırakmak