Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

Karat 34 Satılık 1+1 Daire

Karat34 Bahçelievler Merkez Yenibosna Merkez Mahallesi 34197 İstanbul Türkiye
Konut
1 Yataklar
1 Hamam

KARAT 34 Satılık Daire 1+1

Karat 34 projesindeki 1+1 satılık daire 75 m2 ve ara kattadır. Basın Ekspres yoluna cephesi olan peyzaj manzaralı satılık dairemiz oturuma hazırdır.

ANKA Emlak Türkiye ayrıcalığı ile Karat 34 konut projesinde sizlere sunduğumuz satılık dairemiz hakkında detaylı bilgi için profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

ANKA EMLAK TÜRKİYE

GSM : 0542 176 2652 

OFİS : 0544 601 2652 


KARAT 34

İstanbul’a yeni ve kalıcı bir değer katmaya hazırlanan Karat 34‘te işiniz, eviniz, keyfiniz ve tüm beklentileriniz bir arada… Her şey bi’adım ötenizde.

Emlak Konut GYO güvencesiyle “Doğa Şehircilik” ve “Başyapı” tarafından inşa edilen Karat 34, İstanbul’da iş ve yaşam akışının kesiştiği önemli bir noktada, ofis ve rezidanslardan oluşan prestijli bir karma yaşam projesi.

Atatürk Havalimanı‘nın hemen yanı başında yükselen Karat 34’te aradığınız her şey bir arada: Yatırım değerini daha da artıran bir konum… E5 ve bağlantı yolları, metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı… Alışveriş ve sosyal alanlar, eğitim ve sağlık kurumları, uluslararası kongre ve fuar alanı, ticaret merkezleri… İşinize ve isteğinize göre düzenleyebileceğiniz modüler ofisler… Ofislerin hemen karşısında, yaşamınıza konfor ve prestij katacak rezidanslar… Ofisinizden veya evinizden sadece birkaç dakika mesafede restoran, kafe, yüzme havuzu, kişiye özel antrenman stüdyoları gibi olanaklar…

21.438,07 m2 alanda, 3’ü ofis, 3’ü rezidans olmak üzere 6 blok bulunan Karat 34, modern bir şehir hayatının tüm konforunu sunarken doğanın huzurunu da yaşatıyor. Açık havada, yemyeşil alanlar ve süs havuzlarının arasında yürürken, şehirde olduğunuzu unutacaksınız…

Ayrıca, “sürdürülebilir yaşam alanları” hedefi doğrultusunda çevreye duyarlı bir proje olarak geliştirilen Karat 34’ün ticari blokları da, dünyanın güvenilir ve saygın “Yeşil Bina” sertifika sistemlerinden olan Leed Gold Sertifikası’na aday oldu.

Karat 34, lokasyonu, yenilikçi konsepti, modern mimarisi ve son teknolojik unsurlarla zenginleşen konforuyla hayatınıza ve yatırımlarınıza değer katmaya hazır!

Mülk Detayları:

Emlak Kimliği: AEO-11821
Emlak Tipi: Konut
Emlak Durumu: Satılık
Yatak odaları: 1
Banyo Sayısı: 1
Arazi boyutu: 75
Yapım Yılı: 2019

Emlak adresi:

Süpermarket
istasyon
Restoran
Hastane
Okul
Park
Karat34 Bahçelievler Merkez Yenibosna Merkez Mahallesi 34197 İstanbul Türkiye

Karat 34 Satılık 1+1 Daire için yorum yap

Avatar
Genel Değerlendirme:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
İçeriği İnceleyin:
Login yorum bırakmak