Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

Güneşli Park Evleri Satılık Daire Bağcılar İstanbul

GÜNEŞLİ PARK Satılık Daire

GÜNEŞLİ PARK projesinde yaşam başladı.Çeşitli kat ve cephelerde 1+1 den 5+1 e adar farklı tipte geniş daireler mevcuttur.Güneşli park avm yeni açılacak güneşli metrosuna yakın lokasyonda bulunan projemizde açık ve kapalı havuz bolca yeşil alana sahip peyzaj alanı ve tamamıyla aile hitap eden tasarımıyla huzurlu yaşama davet ediyoruz.

ANKA Emlak Türkiye ayrıcalığı ile GÜNEŞLİ PARK  konut projesinde sizlere sunduğumuz satılık dairemiz hakkında detaylı bilgi için profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

ANKA EMLAK TÜRKİYE

GSM : 0542 609 2652 

OFİS : 0212 662 2652


GÜNEŞLİ PARK

Hayata Yakın olmak isteyenlerin tercihi

Büyük sanayi ve fuar merkezlerine ve Atatürk Havalimanı’na çok yakın konumlanan Güneşli Park, bölgesinde kaliteli konut ihtiyacına cevap verecek. TEM ve E5 çevreyollarının tam ortasında bulunan proje trafik çilesi çekmeden yaşamla ilgili her türlü ihtiyacını karşılamak isteyenler için bölgesindeki en modern alternatifleri sunuyor.

Bırakın Güneş İçeri Girsin

Güneşli’nin en merkezi konumunda yükselen projenin mimari tasarımı da fonksiyonel, estetik ve çevreci bir yaklaşım taşıyor. Daireler ve mağazalar gün ışığından maksimum yararlanacak şekilde tasarlanmış.

Güneşli Park’ta 1+1 70 metrekareden 5+1 300 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 8 farklı tipte daire planı bulunuyor. Tüm daireler ankastre mutfaklarla ve A sınıfı yapı malzemeleriyle bitmiş olarak teslim edilecek.

Mülk Detayları:

Emlak Kimliği: AEO-11934
Emlak Tipi: Konut
Emlak Durumu: Satılık
Yapım Yılı: 2013

Güneşli Park Evleri Satılık Daire Bağcılar İstanbul için yorum yap

Avatar
Genel Değerlendirme:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
İçeriği İnceleyin:
Login yorum bırakmak