Türkçe

Lokasyon/Bölge
Arazi boyutları
Fiyat
Yapım Yılı
Özellikler

FORTİS İSTANBUL Kiralık 1+1 Eşyalı Daire

Konut
1 Yataklar
1 Hamam
1 Garajlar
69 m²

FORTİS İSTANBUL Kiralık 1+1 Eşyalı Daire

Fortis İstanbul projesi İstanbul’un yeni gözdesi Basın Ekspres yolu üzerinde inşa edilmiş ve bölgenin sayılı konut projelerinden biridir. FORTİS İstanbul ‘daki dairemiz 69 m2 olup kiralıktır.

ANKA Emlak Türkiye ayrıcalığı ile Fortis İstanbul konut projesinde sizlere sunduğumuz kiralık dairemiz hakkında detaylı bilgi için profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

ANKA EMLAK TÜRKİYE

GSM : 0544 601 2652 

OFİS : 0212 662 2652


FORTİS İSTANBUL

İSTANBUL’UN YENİ GÖZDESİ: BASIN EKSPRES YOLU…

Basın Ekspres Yolu, İstanbul’un değeri hızla yükselen bölgelerinden biri. Bu nedenle son zamanlarda adı “Prestij Caddesi” olarak anılıyor. 50 kadar 5 yıldızlı otelin bu bölgede konumlanması da bunun en güzel göstergesi. Konut ve ofis projeleriyle yatırım alanına dönüşen Basın Ekspres Yolu, son zamanların en çok kazandıran bölgelerinden biri.

YALNIZCA KENDİ SESİNİZİ DUYACAKSINIZ!..

Akustik cephe ve pencere sistemlerin kullanıldığı Fortis İstanbul’da, şehrin gürültüsü her zaman dışarıda… Huzur ve mutluluk, Fortis İstanbul’un size sunduğu en önemli ayrıcalıklardan…

İÇ DÜNYANIZ HUZURLU, DIŞ DÜNYA SİZE ÇOK YAKIN!

Huzur, Fortis İstanbul’da yaşadığınız en yoğun duygu olacak… Gözlerinizin önüne serilen Marmara denizi ve tabiatın içinde yaşadığınızı hissettiren yeşilliklerle bezeli peyzaj, tatile duyduğunuz özlemi giderecek…

GÜVENDESİNİZ!

7/24 güvenlik hizmeti alacağınız Fortis İstanbul’un; güçlü güvenlik altyapısı ve güler yüzlü güvenlik görevlileri sayesinde, gözünüz asla arkada kalmayacak. Fortis İstanbul, lüks hayatın huzurla bütünleştiği dünyasıyla yaşamak.

ENERJİK, DİNAMİK VE FORMDA BİR HAYAT!..

Spor alanları ve havuzuyla size sağlıklı bir hayat alternatifi sunan Fortis İstanbul’da, bedeniniz ve ruhunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz…

FORTIS İSTANBUL’DA, RAHATLIKLA ULAŞAMAYACAĞINIZ HİÇBİR YER YOK!

Alışveriş ya da eğlenceye zaman ayırmak istediğinizde Star City, İstwest Meydan, 212 AVM ve Airport gibi popüler alışveriş merkezleri en yakın komşunuz. Mall of İstanbul ve Metroport ise sadece 10 dakika mesafede. Sahile ulaşmak için ayıracağınız zaman da öyle… 10 dakika!

Mülk Detayları:

Emlak Kimliği: AEO-11776
Emlak Tipi: Konut
Emlak Durumu: Kiralık
Yatak odaları: 1
Banyo Sayısı: 1
Garaj: 1
Alan boyutu: 69 m²
Arazi boyutu: 69
Yapım Yılı: 2018

FORTİS İSTANBUL Kiralık 1+1 Eşyalı Daire için yorum yap

Avatar
Genel Değerlendirme:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
İçeriği İnceleyin:
Login yorum bırakmak